Bakım ve Destek

Bakım ve Destek

Kritik teknik servis hizmetleriyle entegre yönetim ve işletim hizmetleri.

Bilişim altyapılarının verimli bir şekilde işletilmesi ve gelişen destek taleplerinin zamanında karşılanması ile bunların kullanıldığı tüm iş süreçlerinin aksamadan yürütülmesini sağlıyoruz.

Şöyle bakıyoruz böyle bakıyoruz.

Ağ Altapısı ve Desteği

Yerel (LAN) ve geniş (WAN) için kurulum yapıyor, ağ üzerindeki tüm cihazların (PC, router, switch, modem, IP telefon, yazıcı) sorunsuz çalışmasını sağlıyor ve gerekli yazılım güncellemelerini de yaparak hem sürekliliği hem de ağ güvenliğini tesis ediyoruz.

Sistemsel Destek

Bilgisayar, sunucu ve bunlara bağlı cihazların (yazıcı, tarayıcı) gerekli standartlara uygun şekilde kurulumunu yapıyor ve sorunsuz çalışabilmeleri için gerekli bakım hizmetine ek olarak tüm tecrübemizle dstek hizmetini sunuyoruz.

Sunucu Desteği

Web e-posta ve uygulama sunucularının standartlara uygun biçimde konfigürasyonunu sağlıyor ve kullanım süreli boyunca optimum performansı sunmaları için bakım ve

Veri Depolama Sistemleri için Destek

Depolama sitemlerini oluşturan donanım ve yazılımların kurulumunu yapıyor ve bunların kesintisiz çalışabilmesi için gerekli güncellemeleri yaparak teknik destek veriyoruz.

Güvenlik Sistemleri için Destek

Ağların güvenliğini sağlamak için kullanılan güvenlik duvarı gibi donanımların ve e-posta filtreleme gibi yazılımların kurulumunu yapıyor, periyordik bakımlarla güncellemelerini gerçekleştirerek olası tehdilere karşı gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı oluyoruz.